Aktualności

2017-08-08
Najnowsze aktulizacje na temat naszego teatru znajda Państwo na naszym facebooku

Facebook Teatru2017-04-25

Słupsk. Zapraszamy na koncert Grzegorza Gurłacza i jego Kapeli z Gminy Damnica! - 29.04 godz.18

Kapela to ludzie zwiazani z gmina Damnica: Zbyszek, Grzegorz, Aga, Ania, Ewelina, Justyna - rencista, dyrektor, muzyk, lesnik, bankowiec, pracownik domu kultury - to skład zespółu. Łaczy ich miłosć do muzyki i spiewania. W wyniku spotkań powstała płyta z 15 piosenkami autorskimi w klimacie damnickim, która jest współczesna mieszanka folkloru, poezji i muzyki popularnej. Koncert to dobra godzina dobrej zabawy nasyconej wzruszeniami i usmiechem.

Bilety do zakupu przed koncertem w cenie 10 zł.
2017-03-11

Warsztaty Dla Dzieci Recyklingowa Marionetka 26.03 godz.12

Serdecznie zapraszamy do naszej Pracowni na warsztaty. Nasze zajęcia będa przede wszystkim nakierowane na przetwarzanie odpadów komunalnych, odzyskiwaniu zużytych przedmiotów, materiałów i twórczym ich wykorzystaniu. Pokażemy Wam, w jaki sposób każdy, z odrobina niekonwencjonalnosci i zwariowanych pomysłów, może zbudować własna marionetkę. Warsztaty przeznaczone sa dla dzieci w wieku od 5-10 lat. Koszt udziału jednego dziecka wraz z rodzicem wynosi 20 zł.
Adres: Pracownia Teatru Władca Lalek, ul. Arciszewskiego 222017-02-12

Słupsk. Zapraszamy na koncert Grzegorza Gurłacza - Piosenka w serce 28.02 godz.18

Artysta zaprezentuje swój premierowy materiał wynikajacy głównie z fascynacji twórczoscia Tima Minchina. Jak sam mówi - "To będzie wielka przygoda - głównie dla mnie" :)

Miejsce: Akademia Pomorska ul. Arciszeskiego 22 / Teatr Władca Lalek
Grzegorz Gurłacz - aktor, absolwent PWST w Warszawie, muzyk, autor tekstów, kompozytor, kabareciarz. Jeden z założycieli kabaretu DKD, reżyser spektakli teatralnych. Obecnie dyrektor Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy. Bilety do zakupu przed koncertem w cenie 10 zł.

  • Zobacz wszystkie aktualności