"Szkoła Piratów"


Z ogromną przyjemnością polecamy Państwu imprezę pn: „Szkoła piratów” w wykonaniu aktorów Teatru Władca Lalek. Pośród prowadzących spotkacie Kapitana Szałaputa, Brankę Konkursomankę oraz Bosmana Fuksa, którzy to już na początku imprezy zwerbują na pokład pirackiej łajby niemalże wszystkich uczestników zabawy.

Podczas werbunku poddadzą szczury lądowe wielu wyczerpującym, ale zarazem przezabawnym próbom, które rozstrzygną o przydatności ochotników do pirackiej profesji. Pozostałych uczestników zabawy zaprosimy do wielu konkursów zręcznościowych i sprawnościowych, czyli:

wyścigu żaglówek,
toczenia beczek,
pirackiego prania,
łowienia rybek,
układania pirackich puzzli,
rozplątywania marynarskich splotów…

W międzyczasie zaproponujemy uczestnikom udział w konkursie plastycznym, polegającym na malowaniu farbami plakatowymi wielkich, tekturowych ryb, spośród których wyłonimy najpiękniejsze prace, zaś ich autorom wręczymy bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Nauczymy się także wspólnego śpiewania szant i pirackich kupletów, które przez cały czas trwania imprezy będą umilać czas wszystkim uczestnikom zabawy.

Jeżeli więc macie ochotę na wspaniałą, barwną, dowcipną i energetyczną zabawę, powinniście skorzystać z naszej oferty. Z nami bowiem przeżyjecie ekscytującą piracką przygodę, podczas której dla każdego znajdzie się coś dobrego. Gwarantujemy, że rozbawimy nawet największych ponuraków, zaś wesołkom zmrozimy krew w żyłach naszymi pirackimi opowieściami. Do zobaczenia na naszym pokładzie. Ahoj!!!

Zdjęcia imprezy
  • Program PDF Szkoła Piratów