Warsztaty Dla Dzieci


Zapraszamy do zapozania się z ofertą naszych warsztatów artystycznych dla dzieci!

Akademia Władcy Lalek - Warsztaty Aktorskie Dla Dzieci

Trwają zapisy do udziału w nowym programie warsztatów dla dzieci. Akademia Władcy Lalek to cykl artystycznych zajęć dla dzieci, prowadzonych w formie zabaw, podczas których dzieci zapoznają się z różnymi elementami sztuki teatralnej.

[więcej o warsztatach]

"Warsztaty domowy teatrzyk" [zdjęcia]


Za pomocą pędzla, nożyczek i kartonu stworzymy domowy teatrzyk. Wystarczy tylko para zręcznych dłoni i odrobina cierpliwości, aby wyczarować swoją własną scenkę. Dodajmy jeszcze, że każdy teatrzyk przechodzi na własność autora."Warsztaty tworzenia masek"[zdjęcia]


Podczas warsztatów pokażemy, jak w łatwy sposób można własnoręcznie stworzyć maskę przedstawiającą zwierzę, ulubionego bohatera, bądź wymyśloną przez siebie postać. Do wykonania masek przygotowaliśmy dla uczestników kolorowy papier, bibułę, farbki i baloniki.

"Warsztaty budowy kukiełki teatralnej" [zdjęcia]


W ramach zajęć pokażemy, jak łatwo i samodzielnie wykonać lalkę teatralną. My damy patyczki, gałganki, sznureczki..., a wy podarujecie nam swój talent, wyobraźnię i zaledwie dwie godzinki, w czasie których siłą naszych rąk wyczarujemy nadobne królewny, figlarne czarownice, albo dzielnych rycerzy."Warsztaty - Recyklingowa Marionetka" [zdjęcia]


Nasze zajęcia będą przede wszystkim nakierowane na przetwarzanie odpadów komunalnych, odzyskiwaniu zużytych przedmiotów, materiałów i twórczym ich wykorzystaniu. Pokażemy Wam, w jaki sposób każdy, z odrobiną niekonwencjonalności i zwariowanych pomysłów, może zbudować własną marionetkę.